Zelené potraviny , AWA superfoods

zelené potraviny Jačmeň, chlorella a spirulina od firem Green ways a Fresh

(informácie o týchto produktoch obdržíte v AWA relaxačnom centre v Brne a na slovenský tel: 908 063 016 )

Kto z nás môže povedať , že je úplne zdravý , že ho nič netrápi , že nie je unavený , že nepotrebuje prevenciu proti chorobám , ako je cukrovka , vysoký tlak , osteoporóza , rakovina alebo že nie je v strese , nepotrebuje posilniť imunitu . A práve zelené potraviny - Mladý jačmeň a sladkovodná riasa Chlorella pyrenoidosa sú v tomto smere ideálnym pomocníkom .

Z dôvodu zlého životného prostredia , je pôda znečistená a vyčerpaná , strava sa preto stáva málo výživná . Za posledných 50 rokov sa znížil obsah vitamínov , minerálov , enzýmov a ďalších dôležitých látok v potravinách o 80 % . Dnes sa z pôdy viac čerpá , ako pridáva a jedného krásneho dňa máme absolútne vyčerpanú , mŕtvu pôdu .

Zdravie je pre nás pochopiteľne veľmi dôležité , aj keď niektorí ľudia dávajú prednosť iným prioritám. Potom už rieši len následky , ktoré je bohužiaľ dosť často ohrozujú aj na živote .


Čo sú to zelené potraviny ?

Keď hovorím zelené potraviny , tak tým myslím naozaj potraviny a NE potravinové doplnky . Ich hlavnou funkciou je čistiť a sýtiť . Ak telo vyčistím a následne nasýtim výživovými prvkami , tak sa dá povedať , že VIAC UŽ NIE JE POTREBA .
Zelené potraviny patrí medzi veľmi účinné detoxikačné prostriedky . Obsahujú vysoké množstvo chlorofylu , ktorý má dezinfekčné účinky a podporuje čistenie pečene , čriev a krvi . Zelené potraviny omladzujú organizmus , chráni srdce a cievy , znižujú cholesterol , pomáhajú pri diabete , sú vhodné pri dýchacích ťažkostiach a alergiách , podporujú tráviace funkcie , potláčajú rast rakovinových buniek . Svojim mierne zásaditým pH podporujú acido - bázickú rovnováhu .

Ak hovoríme o zelených potravinách , máme na mysli Mladý jačmeň a sladkovodnú riasu Chlorella pyrenoidosa . Čím sa tieto potraviny líši od ostatných ? Výrazne vyčnievajú svojimi vlastnosťami nad všetkými ostatnými potravinovými doplnkami a aj nad potravinami samotnými . Dôležité je však spomenúť to , že tento druh potravín neslúži ako klasický liek , jedná sa o harmonizátor našich telesných procesov .

 

Chlorella Green ways 300g

účinky Chlorelly

 •     Obsahuje vlákninu sa sporopolleinovou väzbou na ťažké kovy , a tak je mechanicky odvádza z tela
 •     Obsahuje CGF - rastový faktor , pôsobí ako probiotikum , tým nás chráni proti plesniam
 •     Obsahuje chlorellín , ktorý je prírodným antibiotikom
 •     Je dôslednejšia na očistu a údržbu čriev , jej vláknina pôsobí v črevách ako jemný kefa

Jačmeň Green ways 220g

účinky Jačmeňa

 •     Užíva sa vo forme nápoja - podporuje pitný režim
 •     Má 100 % vstrebateľnosť
 •     Je vhodný aj pre starých ľudí , pretože doplňuje dôležité enzýmy a vitamíny , ktoré často vo vysokom veku chýba
 •     Neobsahuje žiadnu vlákninu , je veľmi šetrný k tráveniu a môžu ho užívať aj ľudia so zápalovým ochorením čriev
 •     Obsahuje mnoho silných antioxidantov


Ak užívajú sa ječmen s chlorelou dohromady , nielen že sa doplnia ich výnimočné schopnosti , ale zároveň dochádza vďaka synergii k znásobeniu ich pôsobenia .

 Účinnosť samotnej chlorelly je 63 % , samotného jačmeňa 75 % , účinnosť pri spoločnom užívaní jačmeňa aj chlorelly je 97 % .
Pre koho sú prospešné ?

Pre všetkých , ktorí si doprajú vyprážané a mastné jedlá , pijú alkohol , fajčia , radi sa opaľujú , sú v neustálom strese , sú prepracovaní , unavení , ale aj keď aktívne športujú , sú vegetariáni ... a hlavne pri všetkých zdravotných komplikáciách , kedy je potrebné telu dodať silu a chuť bojovať . Ako prevencia sú vhodné pre všetky vekové kategórie , od dojčiat po tehotné aj dojčiace ženy , deti , športovcov , starých ľudí .
Ako dlho užívať ?

Minimálne doporučené dávkovanie v prípade jačmeňa je 2 - 3x denne čajová lyžička au chlorelly 15-30 tabliet denne rozdelených aspoň do 3 dávok . Dôležité je pravidelné dávkovanie - jedine tak môžeme pocítiť blahodarné účinky zelených potravín na svojom tele .

Viditeľné zmeny na svojom tele nemôžeme očakávať okamžite , najmä potom , keď sme sa o svoje telo po niekoľko rokov vôbec nestarali .

Ako dlho teda užívať ? Jeden lekár na prednáške o zelených potravinách na túto otázku odpovedal : " Zelené potraviny užívajme len po tú dobu , kedy na nás bude pôsobiť stres , zlé životné prostredie , budeme fajčiť , piť alkohol , nevhodne sa stravovať ... "
Cena : 1 150 CZK nebo 46 EUR / 3 mesiace

Zelené potraviny sú základom mojej liečby . Využívam hlavne ich ľahkú zásaditosť . Dá sa povedať , že je to pilier nášho zdravia . Čo to znamená ? Podľa významných svetových autorov totiž takmer nie je možné ochorieť , dokážeme - chcete udržať správnu zásaditá - kyslú rovnováhu v organizme . Prinajmenšom je možné sa vyhnúť riziku degeneratívnych ochorení ! ! ! A čo to znamená pre choré ... ? Ak nastolíme správny pomer kyselín a zásad v tele , je vždy možná náprava zdravotného stavu či dokonca vyliečenie ! ! !
Viac ako 15 rokov sa intenzívne zaoberám alternatívnou medicínou , ale zatiaľ nič komplexnejšieho než sú zelené potraviny som neobjavila .
Ak to myslíte vážne so svojím zdravím a zdravím svojich detí , tak vyskúšajte a hlavne vydržte v pravidelnom užívaní . Zelené potraviny sa užívajú nielen preto , že nás niečo bolí alebo pichá , ale hlavne preto , že máme rozum !

Buďte príkladom svojim deťom !

 
 

Goji Ramissio 500ml  - registrace Ramissio

až 10 druhov príjmov v Ramissiu, nový marketing od 1.9.2013
 
 • dve formy spolupráce zákazník a dealer
 • získať pasívny príjem podielový bonus až 20% z dosiahnutého
 • Získateľský bonus
 • rozdielový bonus
 • autobonus
 • obhajovací bonusbinárný bonus
 • rozdiel v maloobchodnej a veľkoobchodnej cene 25%

Zelené potraviny

Ječmen Naturalis

01.04.2014 23:46
Jačmeň Naturalis 200g ( zelené potraviny, Green foods ) Popis produktu: Jačmeň Naturalis je 100% šťava vytvorená zo zeleného jačmeňa, vyrobeného a zpracovaného v americkom Utahu v nadmorskej výške 1500  m.n.m. od spoločnosti, která  patrí mezi najlepšie v obore. Celý výrobný proces je...

Čo jesť práve teraz?

23.09.2013 00:10
V každom veku potrebujete iné potraviny ( zelené potraviny ??). Čo jesť práve teraz? Až si tento článok prečítate, zistíte, že zelené potraviny sú naozaj veľmi kvalitné potraviny na celý život!   Veľa chorôb súvisí so stravovaním, a tak ak si chcete udržať zdravé telo a duch v každom veku,...